Aktuální informace

Aktuální informace ke koncertům Moravské filharmonie, které se měly uskutečnit v listopadu

Vážení posluchači, milí abonenti,

 

rádi bychom Vás informovali o změnách v koncertování Moravské filharmonie v měsíci listopadu. Bohužel nám současná pandemická situace v České republice a postupně nárazově sdělovaná vládní opatření pro její zvládnutí neumožňují plánovat provoz filharmonie a realizaci koncertů se sólisty, zejména těmi zahraničními, ve standardním režimu. Ač neradi, jsme tedy nuceni některé koncerty zrušit bez náhrady, u jiných hledáme náhradní termín a navíc připravujeme koncerty online, které budou zdarma pro všechny posluchače.

 

V měsíci listopadu tedy dojde v programu MFO k těmto změnám:

 

5. 11. – Sen noci… Skladatelé ovlivnění Shakespearem (A2 a veřejná generální zkouška) – zrušeno

 

Ve stejném termínu, tedy 5. 11. od 19 hod. uvedeme koncert s jiným programem, ale se stejnými protagonisty živě online – můžete se těšit na houslistu Jana Mráčka a šéfdirigenta MFO Jakuba Kleckera. Koncert bude k vidění na našem webu a facebooku.

 

8. 11. – Zazpívejte si s Honzou (NM1) – zrušeno

9. 11. – Lidová poezie v písních (K1) – zrušeno

 

Ve stejném termínu tedy 9. 11. od 19 hod. uvedeme tento komorní koncert online – můžete se těšit na Evu Garajovou (mezzosoprán) a Miroslava Sekeru (klavír). Koncert bude k vidění na našem webu a facebooku a na youtube kanálu MFO, kde zůstane v archivu i pro pozdější zhlédnutí.

 

20. 11. – Barbra Streisand & Ella Fitzgerald (C1) – zrušeno

26. a 27. 11. 2020 – Beethoven. Ten, který otevřel dveře romantismu. (A3/R2) – koncerty

nebudou, hledáme náhradní termíny

 

U zrušených koncertů budeme vracet vstupné, a to takto: Vstupné zakoupené online budeme vracet nejpozději do jednoho měsíce po termínu koncertu převodem na účet, ze kterého bylo vstupné uhrazeno. Vstupné uhrazené hotově si bude možné vyzvednout osobně v Moravské filharmonii nejdříve v prosinci ovšem s ohledem na aktuální nařízení vlády, přesné termíny zveřejníme zde na webu a facebooku. V případě abonmá zašleme abonentům vypořádání za neuskutečněný koncert na konci sezony.

 

U koncertů, u kterých hledáme náhradní termín, zůstávají vstupenky v platnosti. O náhradních termínech Vás budeme informovat.

 

Koncerty online nejsou náhradou, jsou naším bonusem a potěšením pro všechny naše posluchače v této náročné době.

 

Aktuální informace ke koncertům plánovaným na prosinec 2020 budou k dispozici v polovině listopadu zde na webu MFO a na facebooku.

 

Těšíme se na setkání s Vámi alespoň virtuálně na našich nejbližších online koncertech 5. a 9. 11., které pro Vás s velkým nasazením připravujeme. Nenechte si je ujít!

 

Aktualizace: 27. 11. 2020

Aktuální informace ke koncertům Moravské filharmonie, které se měly uskutečnit v říjnu

Vážení posluchači, milí abonenti,

 

v důsledku vládních opatření proti epidemii koronaviru jsme bohužel byli nuceni pozastavit veškerou koncertní činnost Moravské filharmonie v Redutě a zrušit koncerty M1 Zahajovací koncert MusicOlomouc / Ve svitu sněhy tají (15. 10.) a M2 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu (27.10.).

 

Vstupné zakoupené online budeme vracet nejpozději do jednoho měsíce po termínu koncertu. Vstupné uhrazené hotově si bude možné vyzvednout osobně v Moravské filharmonii v týdnu od 2. listopadu vždy ve středu od 9:00 do 16:00 hod.

 

V případě abonmá zašleme abonentům vypořádání za neuskutečněný koncert na konci sezony.

 

 

Aktualizace: 13. 10. 2020

Aktuální informace ke koncertům Moravské filharmonie, které se měly uskutečnit v prosinci

Vážení posluchači, milí abonenti,

rádi bychom Vás informovali o změnách v koncertování Moravské filharmonie v měsíci prosinci. Přestože statistiky ukazují mírné zlepšení epidemické situace v České republice, k dnešnímu dni zatím bohužel není možné živě koncertovat za účasti publika. Stále však hledáme cesty, jak přinést kvalitní hudbu do vašich domovů, už jsme odehráli tři online koncerty a i na prosinec připravujeme další. Plán Moravské filharmonie pro další týdny je následující:

Můžete se těšit na naše online koncerty, které budou k vidění zde na webu a facebooku MFO a jsou pro všechny posluchače zdarma:

7. 12. od 19 hod – Benefiční adventní koncert Tria Martinů – MFO pořádá tento benefiční koncert společně s Arcibiskupstvím olomouckým. Můžete se těšit na streamovaný koncert přímo z Arcibiskupského paláce.

18. 12. od 19 hod – Barokní Vánoce

1. 1. 2021 od 16 hod – Novoroční koncert

 

Tyto koncerty koncerty se bohužel neuskuteční:

1. 12. – Tanec je hudba, která zní naším tělem (NR2)– zrušeno

10. 12. – Hudba času adventního a vánočního (C2) – zrušeno

17. 12. – Vánoce s hudbou našich autorů (M+/P2) – zrušeno

1. 1. 2021 – Novoroční koncert (M3) – zrušeno

 

U zrušených koncertů budeme vracet vstupné, a to takto: Vstupné zakoupené online budeme vracet nejpozději do jednoho měsíce po termínu koncertu převodem na účet, ze kterého bylo vstupné uhrazeno. Vstupné uhrazené hotově si bude možné vyzvednout osobně v Moravské filharmonii. S ohledem na aktuální protiepidemická omezení budou přesné termíny pro vyzvednutí zveřejněny na začátku ledna 2020 zde na webu a facebooku MFO. V případě abonmá zašleme abonentům vypořádání za neuskutečněný koncert na konci sezony.

Koncerty online nejsou náhradou, jsou naším bonusem a potěšením pro všechny naše posluchače v této náročné době.

Aktuální informace ke koncertům plánovaným na leden 2021 budou k dispozici v polovině prosince zde.

 

Aktualizace: 27. 11. 2020

  • Facebook B&W
  • Instagram - Black Circle