Koncerty pro rodiče s dětmi NM

Nedělní matiné

Koncerty se konají v neděli od 10:30 v Redutě.

Vhodné pro děti od 3 let.

7. 11. 2021

Den hraček

Nemáte náhodou doma hračky,  se kterými si už nehrajete – nebo  jste na ně dokonce zapomněli? Pak  se jednoho dne může stát, že si  hračky začnou hrát úplně samy!  Mají totiž nejen lidské vlastnosti,  ale někdy i větší fantazii než  samotné děti! 


Klára Berishasoprán 

Michal Marholdbaryton 

Jiří Sovakřídlovka 

Miloš Machekdirigent

20. 3. 2022

Zázrak v hudebním
lese

Příběh o tom, že nejsem  v lese jediný a všechno tu sám  nezvládnu. A taky o tom,  že všechno není jenom moje. 


Leckdo se může v lese ztratit,  ale i objevit různé „hrací“ věci  a zajímavé bytosti a také pochopit,  že ne všechno, co mám rád a chtěl  bych mít, patří jen mně... Dokonce  i ten tajuplný les je společný –  je NÁŠ! 


Lukáš Červenkamoderátor 

Petr Šumníkdirigent

16. 1. 2022

Zazpívejte si s Honzou
pohádkové písničky
na jeho dobrodružné
cestě domů!

Český Honza se vydává do světa  s písní na rtech. Jde na zkušenou,  poznat jiné kraje, jiné mravy –  a hlavně si přinést zpátky domů  spoustu zážitků a zkušeností. 


Na své cestě zažije různá  dobrodružství, pomůže lidem  v nesnázích a pozná nové kamarády.  Kamarády bude potřebovat, aby  mu pomohli najít cestu domů. Náš  Honza je možná trošku líný a pomalý,  ale uvidíte, že když si všechno  dobře promyslí, žádná překážka  ho nezastaví. Honza vás provede  hudební pohádkovou krajinou.  Dojde i na buchty, draky, princezny,  loupežníky a spoustu známých  písniček. 


děti filharmoniků a žáci  ZUŠ Žerotínsólisté 

Jiří Sovazpěv, kytara 

Richard Mlynářaranžmá 

Jan Šprynarmoderátor 

Petr Šumníkdirigent