Koncerty pro rodiče s dětmi NM

Nedělní matiné

Koncerty se konají v neděli od 10:30 v Redutě.

Vhodné pro děti od 3 let.

Zazpívejte si s Honzou pohádkové písničky na jeho dobrodružné cestě domů!

Český Honza se vydává do světa s písní na rtech. Jde na zkušenou, poznat jiné kraje, jiné mravy a hlavně si přinést zpátky domů spoustu zážitků a zkušeností. Na své cestě zažije různá dobrodružství, pomůže lidem v nesnázích a pozná nové kamarády. Kamarády bude potřebovat, aby mu pomohli najít cestu domů. Náš Honza je možná trošku líný a pomalý, ale uvidíte, že když si všechno dobře promyslí, žádná překážka ho nezastaví. Honza vás provede hudební pohádkovou krajinou. Dojde i na buchty, draky, princezny, loupežníky a spoustu známých písniček. 

 

děti filharmoniků a žáci ZUŠ Žerotín – sólisté

Jiří Sova – zpěv, kytara

Richard Mlynář – aranžmá

Jan Šprynar – moderátor

Petr Šumník – dirigent

Den hraček - zrušeno

Nemáte náhodou doma hračky, se kterými si už nehrajete – nebo jste na ně dokonce zapomněli? Pak se jednoho dne může stát, že si hračky začnou hrát úplně samy! Mají totiž nejen lidské vlastnosti, ale někdy i větší fantazii než samotné děti!

 

Klára Beriša – soprán

Jiří Sova – křídlovka

Miloš Machek – dirigent

Zázrak v hudebním lese - zrušeno

Příběh o tom, že nejsem v lese jediný a všechno tu sám nezvládnu. A taky o tom, že všechno není jenom moje. Leckdo se může v lese ztratit, ale i objevit různé „hrací“ věci a zajímavé bytosti a také pochopit, že ne všechno, co mám rád a chtěl bych mít, patří jen mně...

 

Dokonce i ten tajuplný les je společný – je NÁŠ!

 

Lukáš Červenka – moderátor

Petr Šumník – dirigent

  • Facebook MFO
  • YouTube kanál MFO
  • Instagram - Black Circle