Vážení a milí příznivci Moravské filharmonie,

11. března pro Vás odehrajeme koncert, jehož program si sami vyberete! A to není vše – po skončení hlasování vylosujeme ze všech, kteří hlasovali, 5 šťastlivců. Ti získají po 2 vstupenkách na libovolný koncert v rámci festivalu Dvořákova Olomouc 2021 dle vlastního výběru. Zapojte se do hlasování a zvolte, co byste chtěli slyšet nejraději!

 

Pravidla hlasování:

  • Hlasovat lze od 4. do 21. února 2021.

  • Aby nedocházelo k duplicitnímu hlasování, je podmínkou uvedení Vašeho jména a emailové adresy. Tyto kontakty budou následně využity také v případě výhry.

  • Na „Koncertě na přání“ zazní 3 skladby: úvodní kratší dílo (skladba 1), koncertantní skladba (skladba 2), velká forma na konec (skladba 3); při hlasování lze vybrat libovolnou skladbu z každé skupiny (skladba 1 – 3), v každé kategorii je ale nutné zvolit 1 z nich. Skladby s největším počtem hlasů z každé skupiny budou zařazeny do programu koncertu.

Koncert odehraje orchestr Moravské filharmonie Olomouc pod taktovkou svého šéfdirigenta Jakuba Kleckera, a to dne 11. března 2021 od 19 hodin. Stream bude možné sledovat na webu MFO (www.mfo.cz) anebo na facebooku MFO.