OMEZENÍ PROVOZU

Upozorňujeme veřejnost, že s účinností ode dne 16. března 2020 od 8.00 hodin do odvolání je vstup veřejnosti do prostor Moravské filharmonie (a tedy i do kanceláří administrativy) zakázán. Výjimku mají zaměstnanci a doručovatelé poštovních a kurýrních služeb.

Spojit se s námi můžete na telefonním čísle 585 206 520, které je obsluhováno v pracovní dny od 9.00 do 14.00 hodin, nebo kdykoliv emailem na info@mfo.cz, případně prostřednictvím datové schránky.

Děkujeme za pochopení.

 

aktualizace: 16.03.2020

 

 

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - AKTUALIZACE

Vážení posluchači,


vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu přistupuje management Moravské filharmonie Olomouc ke zrušení všech abonentních i mimořádných koncertů ve vlastní produkci, a to do konce dubna 2020.
 

Po pečlivém vyhodnocení jsme nakonec rozhodli i o neuskutečnění plánovaného online přenosu nejbližšího následujícího koncertu, a to zejména s ohledem na prevenci při ochraně zdraví samotných zaměstnanců Moravské filharmonie, neboť by v danou chvíli na pódiu ve velmi stísněném prostoru sedělo více než 50 osob.
 

Za jednotlivě zakoupené vstupenky koncertů, které na základě tohoto opatření neproběhnou, bude vstupné vráceno v plné výši. Kompenzace za abonentní vstupenky bude vyčíslena poměrnou částí a tato část ceny abonmá bude abonentům vrácena v průběhu května.  
 

Více informací naleznete v tiskové zprávě.
 

Děkujeme za pochopení.
 

Vaše MFO
 

aktualizace: 13.03.2020

  • Facebook B&W
  • Instagram - Black Circle